Shakes & Fidget - Receptury > Autor


Parę słów o autorze i źródłach informacji

Kalais magParę słów o mnie? Gram totalnie hobbystcznie i relaksacyjnie na polskim serwerze 6. Mój nick to Kalais, ale wyjątkowo w Shakes & Fidget nazwałem się inaczej (zagadka dla dociekliwych, mój nick to mój nick wspak). Mam jakąś dziwną manię robienia stron o grach, które lubię. Początkowo po prostu sobie spisałem parę formułek z SFgame, póżniej napisałem programik do obliczania, który quest lepszy, i w końcu powstała z tego ta właśnie strona.

Jeśli chodzi o źródła informacji to są to głównie moje obserwacje i analizy gry, oraz multum danych z róźnych for dyskusyjnych, głównie z polskiego i amerykańskiego. Czasem trudno stwierdzić kto jest głównym autorem danych, bo wszyscy przeklejają z wątku do wątku, z forum do forum, ale mam wrażenie, że warto tu wspomnieć o Sei (pl), Bullet (pl), Kuciap (pl) CooKies (pl), J00ke (pl), Dragonkiller (de), Freya (us), Leander (us), Chris oraz fistikis (us).

P.S. Jeśli chcesz jakoś podziękować za stronkę, zarejestruj się z tego linka na serwerze 6 :) http://s6.sfgame.pl/index.php?rec=33048. Dzięki!